Hit enter to search or ESC to close

Sesli Düşünenler / TV8

Genel Bilgi

“Sedef Kabaş, TV 8’de “Sesli Düşünenler” adıyla bir program yapıyor… Bu programda, siyasetin, sanatın, edebiyatın ünlü kişilerini konuk ediyor. Her konuşmacısı için özel bir ön çalışma yapan Kabaş, konuğunun kişiliği, yapıtları, yaşamı üzerinde edindiği bilgileri, konuşma sırasında değerlendiriyor: Güler yüzle, yaşama sevincini karşısındakiyle ve izleyicileriyle paylaşarak, zekice, irdeleyici ama saygılı bir üslupla.” Emre Kongar, Medya Notu, 22.08.2002 Cumhuriyet

Video

Konuklar

Sevgili Sedef, çok kısa oldu, benden mi kaynaklandı bilmiyorum… Ama böyle kısa olmamalıydı… 2003 biterken yine ekranda beraberdik hep böyle devam etsin. Sedef, bir gün gelip sokaklarda şarap içer kıvama gelirsek, şöhret giderse elden yine beni sever misin?
En güzel tartışma programlarından birini yaptığın ve beni de konuk ettiğin için çok teşekkür ederim.Tekrar görüşmek dileğiyle…
Sevgili Sedef, beni önce çok şaşırttın. Ama bugün hiç şaşırmadım; beklediğimi buldum; harika bir program.
Sayın Sedef Hanım,Sesli Düşünenler programında son derece yararlı ve yeni konuları tartışabildiğimiz bir görüşme yapmanın mutluluğunu taşıyorum.
Sedef Kabaş`la bir kez daha olmak ne güzel.
Sevgili Sedef; Sesli düşünenlerin sesinin daha uzun bir süre devam etmesi dileğiyle. Seni çok seven Müjde Ar.
Sevgili Kabaş,Böyle derinlikli bir programda görüşlerimizi anlatabilmekten gerçek bir mutluluk duydum. Başarılarınızın devamını içtenlikle istiyorum.Sevgilerimle.
Sevgili Sedef Kabaş,16.11.2003 Pazar günü çok hoş ve zengin içerikli bir programı birlikte geçirdik. Çok keyifliydi, sizi her zamanki başarılı yöneticiliğinizden dolayı içtenlikle kutlarım. Sevgilerimle,
Sayın Sedef Kabaş`a,Birlikte katıldığım programın anısı olarak.Sevgilerle..
Sevgili Sedef Kabaş,Bu kadar sürede bu kadar farklı şeyler…Pek keyif aldım.
Pek değerli Sedef Kabaş`a,Her zamanki güzelliği, derinliği ve güleryüzü için gönülden teşekkürler!
Gerçekten içimi dökebildiğim bir program oldu.Teşekkür ederim.
Sedef, hiç bitmesin umutların, gülümsemen. Hep sesli düşün bütün güzellikleri. Kısa yaz arası yeni soluklarla, yeni güzellikler getirsin. Sevgiyle
Sevgili Sedef, bana en sevdiğim bebeğime (power FM), çalışma disiplinin, vizyonun, kültürün, insanlığınla çok şeyler kattın. Sana çok teşekkür ederim. Sonra seneler geçti. Sedef aynı azimle, kendi doğru yolunda yürümeye devam etti. Seni çok tebrik ediyorum. Seninle gurur duyuyorum. Ne mutlu seninle çalışan bana. Sevgilerimle.
Can sevgili, değerli Sedef’e, sedef gibi yüreğinin duyarlılığına, aklının sağduyusuna ve cesaretine, meslek sevgisinin samimiyetine en içten teşekkürlerimle, ömür boyu başarı ve mutluluklar diliyorum. İyi ki varsın. Daha nice güzel programlarına. “Yolun daima açık olsun”!
İkinci kere merhaba, sayende bir de “Sesli Düşündük” daha bir sürü programında… İyilikler + güzellikler filan…
Sevgili Sedef, görsel medyada verdiğim hizmet, bilhassa toplumun bilinçlendirilmesindeki gayretlerin hiçbir zaman unutulmayacak… Meslek aşkın devam etsin, prensiplerinden ödün verme… Toplumun sana ihtiyacı var!
I was very thrilled and happy to participate in such important program. I congratulate from the bottom of my heart. Sedef Kabaş for her intelligence and for her high humanitanian feelings. I wish her happiness, continues success and all the best she requires. With my sincere love,
“Sesli Düşünenler”e katılmak bir “ayrıcalık”. Bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Başarılar. Çalışmalarınızın sürmesini diliyorum.
Sevgili Sedef Hanımefendi`ye, sonsuz teşekkür ve dostlukla, saygılarımla
Sevgili Sedef Kabaş`a ve çalışma arkadaşlarına, içimden gelen, sadece sevgi sözcükleridir. Teşekkürler. Her şey bizler ve ülkemiz için insanca doğru, iyi olsun.
Çok hoş bir sohbetin anısıyla
Sedef Kabaş bir sedefkar gibi işliyor programlarını. Ne büyük bir onur ve mutluluk benim için. Daha binlerce söyleşisini izlemek umuduyla.
Sedef Kabaş`la bir kez daha bu programda karşılaştığım için çok mutluyum. Beni çok kez daha çağırması umuduyla, sevgiyle…
Benim için Sedef Hanım`la birlikte sesli düşünmek çok büyük bir keyif ve mutluluk oldu. Konuk ettirdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
Dear Sedef, fresh off your programme. I want to say how much I`ve enjoyed the quality of your interview. It`s a gift to be able to surface people enthusiasm as you do. I`m always nervous before an interview you never know what approach will take! I am also delighted by your serious which uses the media to spread interesting thinking in the way we discussed earlier. I believe there is a huge potential in spreading work of your kind. You have my wholehearted blessings and support. With best wishes.
Sevgili Sedef Abla, akıllı ve yüreklendirici sorularınızla bu iyi çalışmaları toplumla paylaştırdığınız ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Birlikte olduğumuz bu ilk program son derece doğal ve keyifliydi.
Sevgili Sedef Kabaş, her zamanki duyarlılık ve dikkatinizle Sivil Toplum`a verdiğiniz anlamlı destek, gençlere yönelik mesajların yaygınlaşmasına olanak yarattığınız için teşekkürler.
Sn. Kabaş ; Sizi her zaman “sürekli öğrenen” bir dost olarak tanıdım. Ama bu defa; bu programla, gençlerin öğrenmesine imkân veren Kişisel Gelişim Platformu’nu topluma taşımamıza imkân verdiğiniz için size minnettarım. Size teşekkür ediyor, bu güzel çizginin sizinle hep yaşamasını diliyorum.
“Sesli düşünmek”, Hayatım boyunca bunu yapmaya çalıştım. Ya düşünmenin kendisi, ya benim düşüncelerim ya da bunları seslendirişim çoğu zaman kör ve sağır duvarlara çarptı. “Orada biri var mı?” diye yükselen çığlıklar onun için bana hep trajik gelmiştir. Sesime ses veren her şeyi ve herkesi çok seviyorum. Yaşadığımı – var olduğumu – bana onlar anlatıyorlar.
Sevgili Sedef, Duygularında böylesine hoş bir ciddiyet olan sen, hiç değişme, hep böyle kal. Program çok güzel. Ama sen, kendi tarihini hep güzel ve uzun yazacaksın eminim. Çünkü beni kimse ağlatamadı, sen başardın.
Sedef, Bir kez daha teşekkürler. Farkın, kaliten, kültürün her zaman kendini belli ediyor. Arkadaşım olmanda bana ayrıca mutluluk ve gurur veriyor.
Etkili bir programdı. Çok teşekkürler
Gecikmemin özrü, beklentilerinizdeki düşleri karşılarsa geçerli olacak ancak, bunu anladım… Kendimi affettireceğim. Sevgiler
Sesli Düşünenlerin, düşüncelerimi etkili bir ses`e dönüşmesine katkıları olacağı umuduyla
Emeğinize, gösterilen güler yüzlü ilgi için biz “Sesli Düşünenler”e teşekkür ederiz.
Sevgili Sedef Kabaş ve Ekibi; Türk medyası içinde bir vaha olmaya devam edin… İyi ki varsınız… Teşekkürler…
Sedef Kabaş’a, “Çok daha kolay geçecek” sanmıştım… Daha önceki programları seyrettiğim için… Şimdi “bana hiç torpil yapılmadı” gibi bir his içindeyim… Vay be! Bir an “toparlayamayacağımı” sandım… Neyse ki “ucuz” kurtuldum… Herşeye rağmen yine de iyiydi… Son not: Bir daha daha dikkatli seyredeceğim…
Sevgili Sedef, önce sesini duyduğumu (radyoda) anımsıyorum… Sonra tanıştık, kısa bir süre aynı çatı altında (NTV) çalıştık. İlk günden beri ilgiyle izlediğim, işindeki titizliğini takdir ettiğim, çalışkan, enerjik, üretken bir insansın…Ekibinle birlikte daha nice yüz ağartıcı işe imza atman dileklerimle…
Sesli Düşünenler`e, konuk olduğum için, burada yaşadığımız incelikler için teşekkür ediyorum. Sevgiler
Çok güzel (“keyifli” demiyorum!) bir program yaptık.
Sayın Kabaş, öncelikle bana bu bu fırsatı tanıdığınız için teşekkürler. Umarım siz de benim kadar zevk almışsınızdır. Size ve ekibinize başarılar diliyorum.
Yavaş!… Sofranın tadını çıkarın. Yemeği koklayın… Hissedin! Sevgiler
Merhaba, Sesli Düşünenler programında sevgili Sedef Kabaş`la çocuk edebiyatını ve okuma alışkanlığını irdelemenin coşkusunu yaşıyorum. Teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.
Sesli Düşünenler`in çok seviyeli, çok güzel ve önemli konuları derinlemesine inceleyen bir program olması, ve sizin bu başarınız çok güzel ve önemli. Tebrik ederim.
Sedef, değerli meslektaşıma, çalışarak yaptığı güzel röportajı için… Dostlukla,
Sedef, beni çok sıkıştırdın. Helal olsun. Çok güzel bir program yapıyorsun. Kutlarım. Saygılarımla ve sevgilerimle.
Sesli Düşünenler Programına, özellikle de değerli Sedef Hanımefendi ile programa çıkmaktan fevkalade memnunum. Sedef Kabaş’ı da bu vesileyle tanımak, tanışmaktan ayrıca memnunum. İnşallah, Sedef Hanım’ın programda da ifade ettiği gibi tekrar bir/birkaç program daha yapabilmek dileğiyle, Sevgi, saygılarımla,

Galeri